"BaidariuSiesartis" - Tai jūsų laisvalaikio partneris, kuris padės turiningai praleisti jums laiką su šeima ir draugais.

Maloniai kviečiame pasimėgauti gamta ir paplaukioti dvivietėmis baidarėmis. "Baidarių aibė" padės suorganizuoti jūsų laisvalaikį Aukštaitijoje, plaukiojant Šventosios, Siesarties, Virintos, Širvintos upėmis. Tai vienos iš gražiausių upių Lietuvoje. Vingiuota nenuorama Siesartis suteiks jums neišdildomų įspūdžių po kurių norėsis čia grįžti plaukti vėl ir vėl. Baidarių žygiai Siesarties upe pastaruoju metu pasidarė ypač populiarūs. Mėgstantiems ramesnį plaukimą siūlome maršrutus vaizdingąja Šventosios upe. Iš visų Lietuvos upių, Šventoji turi daugiausiai salų. Joje yra 79 salos. Upė nepaprastai graži. Plaukiant Šventąja, atsiveria įspūdingi Lietuvos gamtos vaizdai. Norintiems tarpinio varianto tarp ekstremalaus ir ramaus plaukimo pasiūlysime maršrutus Virintos ar Širvintos upėmis.

Mus rasite Lietuvos viduryje - Ukmergėje. Iš Vilniaus, Kauno ar Panevežio iki mūsų tik apie 70 km. kelio. Atvykti iki mūsų Jums užtruks mažiau nei valandą laiko.

Baidarių aibė laukia Jūsų!

Tel. pasiteiravimui - 8677 19357, 861821602, 8676 48481.

20150607_115140

 

vyrasDonatas

Baidarių aibės darbuotojas

Trumpas aprašymas apie mane

 

vyrasDonatas

Baidarių aibės darbuotojas

Trumpas aprašymas apie mane

 

vyrasDonatas

Baidarių aibės darbuotojas

Trumpas aprašymas apie mane